Richie McCaw bije Victor Matfield v boji veteránske pristáť knockout úder

Bola to dobrá vec, vidieť McCaw a Matfield stojí, hovorí v lejaku každý ignoroval ich bolesti. Ponúka svoje blahoželanie, druhý sa mu tí vyjadrí, na konci ťažkom súťaže usadil v konečnom dôsledku, iba dva body, ani jedna strana schopný pristáť knockout úder.

Jednoduché štatistiky naznačujú, že nový Zéland mal vyhrať mnoho viac ako oni. Mali dve tretiny územia a takmer rovnako veľký podiel na majetku, ktoré viac ako dvojnásobok m, čisté prestávky, a nesie. Že to nebolo až do ich vlastnej nedisciplinovanosti, presnosť Handra Pollard svoje brány-kopanie a Springboks ‘krvavé zmýšľajúce odmietnutia vzdať sa ich.Nový Zéland uznal 13 pokuty, sedem z nich v ich vlastnej polovici. Pollard kopol päť a potom, čo opustil na nosidlách, Pat Lambia ďalšie. Ktorý pridal do všetkých 18 svojich bodov. Nový Zéland, na druhú stranu, strelil dve jemné pokusy, prvou pomocou vynikajúcej Jerome Kaina, druhý pri Beauden Barrett. Zaujímalo vás, či po prvej v piatej minúte, oni šli rezať Južná Afrika od seba. Namiesto toho sa ocitli v naozajstnom súboji o hry, zápasí o vedenie, nepokojný celú cestu až do finále minute.All Blacks pridať kamienok do ľsti ako pádny súťaž dáva svetlo neprítomných počítačov Viac

bol vyrobený McCaw a dokončil Kain.McCaw poslal vysoký pás premet hore a dole cez juhoafrickej tackler, Kain pretiahol svoju pravú ruku a vytiahol loptu, bez toho aby spomalil, potom vyrazil smerom k rohu, odovzdaním Lood de Jager na ceste k čiare. Nový Zéland by pravdepodobne získal viac, keby nebol tak tvrdohlavý na taktiku posielanie cez Grubber kopy do rohov za Juhoafrická republika krídlami; trik vymyslel pred zápasom, a kde sa stočila príliš často, aj keď len zriedka kúpil nejaký úspech. Prvý z nich bol poslaný až Dane Coles na ľavom krídle, skočil, aby sa pokúsila chytiť, ale to len vkĺzol do autu. Zdalo sa, že roztomilý ten čas, ale čoskoro začali nosiť tenké, keď ju používajú znovu a znovu.Milner-Skudder pokúsil iný, a rovnako tak aj Ma’a Nonu.

Juhoafrická republika sa upiekli niekoľko plánov ich vlastné, s Pollard a Fourie du preez bombarduje Milner-Skudder s radom vysokých kopov , potom vysiela Bryan Habana šprintovať do súťažiť s ním pre nich. Taký bol Nový Zéland je obrana však, že zlomí vytvorené boli čoskoro ukončený v strede poľa. Namiesto South Africa kŕmenie off sankcie, Pollard kopať štyri v prvom polroku, dať im náskok 12-7. Mali len raz prehral vo Svetovom pohári, keď bol vedúci na polovičný úväzok, a to do Japonska v tomto turnaji. Na vrchole sa, že Nový Zéland bol muž dole, Kain ktoré boli odoslané do sin-bin pre kopanie do lopty preč, zatiaľ čo on bol v ofsajde.Nový Zéland, potom proti tomu. Strávili tento čas v strede, prebehli cez pretekanie. Južná Afrika v Novom Zélande: Semifinále finále Svetového pohára v Ragby – ako sa to stalo Čítať viac

Ako druhá polovica prešla, Dan Carter prevzal . Zaostal s tromi bodmi späť s bránkovým cieľom. A on bol tam, aby ukradol loptu Schalk Burger v runup do druhého pokusu tímu. To tiež začalo s vyčistenie, ktoré kopol Beauden Barrett. Julian Savea sa sklonil, aby ju zhromaždil, ale zaklepal, ako to urobil. Burger odtiahol zadnú časť následného šrotu, ale bol pritlačený na loptu. Savea a Kaino nabehol, potom sa lopta rozšírila do Nonu. Mohli ste vidieť, ako sa JP Pietersen rozhorčil a díval sa na Nonua, keď sa ponáhľal k nemu.Centrom poslal loptu do Barrett, ktorý sa zasúva nad. Nový Zéland mal vedenia. Neskôr Carter bol tam zase naháňa späť až k zaseknúť a loptu upratujú po JAR zlomil pozdĺž pravej postrannej prenasleduje kop z Lambia.

neúprosne, neodolateľne, Nový Zéland vzal späť kontrolu nad zápasov a držal ju. V záverečných minútach, New Zealand nastaviť pokus o pretiahnutia bránku. Ale Carter zmenil názor, aj keď bol tvarovanie kopať, pretože mal príliš málo času a priestoru pre prácu. Takže všetci černosi boli nútení, namiesto toho, aby sedieť na svojom dvojbodového vedenia, a vypnúť zápas. Urobili to tak dobre, že keď Juhoafrická republika získala loptu späť, neboli ani schopní sa dostať blízko k polovičnej ceste linky.Ako povedal Steve Hansen potom, veľké výhry nemusí vždy vyzerať ako ich 62-13 výprask vo Francúzsku.