Quinton de Kock knock nastaví Juhoafrická ODI vyhrať cez Indiu

Quinton de Kock poskytovali skorý rozkvet s pálkou s jeho siedmom storočí pred rýchlym nadhadzovač Morne Morkel aplikoval zavŕšenie štyrmi gólmi ako Južná Afrika porazila Indii o 18 behov v Rajkot v nedeľu, aby sa vedenie 2-1 v ich ODI série.

22-ročný De Kock pokračoval vo svojom fialový náplasť v ODIS proti Indii, strelil svoj štvrtý storočia v siedmich smenách proti súperovi nastaviť celkom Juhoafrickej republiky vo výške 270 pre sedem 50 prenosy potom, čo sa rozhodla bat na víťazstvo žreb.

India stratila Shikhar Dhawan (13) čoskoro Morkel ale vyzeral dobre nakročené k víťazstvu starosti s polovičnými storočia od Rohit Sharma (65) a Virat Kohli ( 77).

otvárač Rohit a Kohli pridá 72 pre druhú bránku pred bývalý klesla na inteligentný spätného úlovku z čiastkového voľno-rozmetača JP Duminy.

Kohli potom pridané 80 pre ďalšie bránku so svojím kapitánom, Mahendra Singh Dhoni (47), ktoré udržujú Indii v love pred Morkel vrátil k útoku.

Južná Africký plán bowling krátka v orgánoch batsmen, zatiaľ čo zabalenie legside hranice so štyrmi hráčmi v poli ukázala ako účinná.

Po Dhoni nedokázal vyjednať krátkeho dodávku z vysokej Morkel, Kohli a Ajinkya Rahan zalezený sa hlboko na polovici -wicket plot na po sebe idúcich zásielok v konečnom znení Paceman koniec, ktorý dal vyplatená Indie nádej, že naháňa celkom.Mohli by dokázal len 252 pre šesť vo svojich 50 do ďalšieho obdobia.

Staršie JAR poslal David Miller, ktorý zaznamenal 13 a nula v sérii, otvoriť smien, aby mu pomohol získať podobu a nový otvor dvojice dal Touring míňa ideálny začiatok s podstavcom 72.

India off-spinner Harbhajan Singh a noha-práčky Amit Mishra pochádzal tok behy zatiaľ čo bowling v tandeme a rozdal 79 behov medzi nimi ich 20 do ďalšieho obdobia, vyzdvihnutie bránka každý.

de Kock, ktorý udrel 11 štvorky a šesť v jeho klepanie, pridal ďalšie 118 pre tretí gól s FAF du Plessis (60), aby sa tak dobrý platforma pre Juhoafrickú republiku na neskoré útok.

Du Plessis žil očarujúce život na jeho ceste k jeho tretí po sebe idúce 50 v rade.Suresh Raina a Dhawan dvakrát spadol mu zatiaľ čo pravák bol tiež chytený, keď v dňoch 16., ale prehrá ukázalo doručenia Mohit Sharma bol nie-ball.

Jeho výpoveď by Mohit vyvolala mini kolaps a Južnej Afrike boli náhle znížený z 205 na dva až 210 pre päť z deviatich dodávky.

juhoafrický kapitán AB de Villiers a de Kock, ktorý bol dôjdu priamym hodom z Dhawan, boli ďalšie dva pálkarovi v priebehu že obdobie, ktoré okradol Južná Afrika hybnosti.

štvrtý zápas sa bude hrať v Chennai vo štvrtok.