Obrońcy, Pomocnicy, Napastnicy

Serdar Konkurencje dołączył do Bayernu monachium, i to już nie jest śmieszne, ale naprawdę przeraża.
“…Niech się nad sobą będą. Zaproszenie do takiego klubu jak Bayern monachium, – czy nie jest to uznanie poziomu i kwalifikacji Konkurencje? – mówi Roman , pracujący obecnie w polskim “”. …”

20 pasuje do “Polonia” odbyła się przed przerwą, i Konkurencje wychodził w bazie w 17 z nich to dokładnie 1518 minut skoncentrowanego czasu gry i dwa gole. Tylko w pierwszej rundzie przeciwko “Ufa” pełnym piłką Konkurencje zastąpiły za 12 minut przed końcem regulaminowego czasu spotkania. Więcej na pozycji środkowego obrońcy w pierwszej części sezonu świeci tylko Salvatore – 19 gier od gwizdka do gwizdka, 1710 minut, jeden gol.

Idziemy dalej w pozycji UC. Władimir Granat – 9 niekompletnych gier i 485 min. Czołowy Jewgienij Makiejew – 475 minut w 7 grach. Mieczysława – 5 byle jakich meczów i 356 min. Nasuwa się pytanie, w przeddzień ważnego odcinka sezonu: czy klubu okazał się nie potrzebny jest drugi pod względem wydajności i przebiec środkowy obrońca, aby po prostu pozwolić mu odejść w “Bawarii”? Jeden z najlepszych klubów na świecie potrzebny, a moskale nie?

Czerwono-białe lepiej by w trybie pilnym zadbać o wysokiej jakości wymianie Konkurencje, bo twierdził uniwersalizm – to decydujący gol na “Odkrycie”, który 26 września ubiegłego roku pod Kacper zdobył Artiom Dziuba (przypomnę, że mecz zakończył się wynikiem 2:2). Bo 22-letni , w którym wzrostu pod dwa metry, to trudności nawet z wyciągniętą na przejęcie nogą, o czym świadczy spotkanie 17. kolejki z “Ruby”: flankująca jaskier kazancew dołem przez pole karne, i chudy Ilja po prostu nie udaje się przechwycić piłkę, przelatujący w centymetrach od jego nogi.

Nie może duży facet ostro “ułożyć”. Niezdarny rosjanina w skoku ubezpiecza wszechobecny . Początek “Rubina” do “Spartakusa” odwrócił się balustrady w wir pola karnego (tam już “spaliła” ) i kolejną stratą punktów, gdy zwycięstwo było blisko (ponownie 2:2). Nie będę wspominać inne błędy niedoświadczonego UC, ale były. Szorstkie, pozycyjne, z braku umiejętności i tworzywa sztuczne – na każdy gust. I z kim teraz pozostaje centrum obrony “Spartakusa”, jeśli przed zamknięciem okienka transferowego nie wypełnić pustkę od rozstania się z Zadania? Pomyśl sam.

Historia z Romanem jasna, Tino Costa nadal w wynajmie i od początku roku cieszy atrakcji Florencji. Jakowlew w “Skrzydłach”. Aras / przyłączył się do hiszpańskiego “Okolicy “. I co dalej? Problem świeżości w “Spartakusie” częściowo mogę się zdecydować, zakup , który mógłby stanąć niemal w ramkę bramy, ale w zakup z każdym dniem wierzę coraz mniej.

Mam nadzieję, i zarząd klubu zdają sobie sprawę, że posiadanymi siłami zaspokoić linię środkową, działać i z uwzględnieniem rotacji będzie dość problematyczne. Jeśli zrozumienie brakuje, to czerwono-białych czekają duże kłopoty i fizjonomia giez u boku spoconego, od pola karnego do pola karnego . Mniej niż miesiąc pozostał do walki z CSKA moskwa, i nie muszę ci przypominać, jak w pierwszej rundzie “wojskowi” pękają centrum na “Otwarcie Arena”.
Więcej – ani słowa o obronie.

W styczniu pisałem o Jurze i trochę ogólny obraz. Zaznaczę jeszcze raz: dram napastnik należy do “Spartakusa” aż do lata 2019 roku. Zeszłej zimy z Jura przedłużyć obowiązujące porozumienie, które i tak było jest do 2017 roku. Dziękować za to nie w ostatniej kolejności należy dziś ręce , bo to były dyrektor generalny, z byłych członków zarządu , byli odpowiedzialni za przedłużenie.

myślami długo unosił się w miłej mu Ameryce, w czym przyznał niedawno, a w końcu bliznami nogami przebywał na kontrakcie w Moskwie do końca dekady. Kto odpowie? Kto kupi piłkarza? Nie ma takich. A kto zastąpi w USA napastnika, który – jak bym sceptycznie jestem do niego odnosił się – nawet z przewlekłymi chorobami udało się w pierwszym okrążeniu wystąpić statystycznej równi See ? Zamykając oczy na gwałt “Wołgi”, pragnę zauważyć, że zarówno w Premier League w trzech strzelonych i jedna próby na brata. A, chwila, jest jeszcze Polski Messi! 159 minut czasu gry, jeden i jedyny cel, którymi Dawydow na blokadzie – specjalnie dla “Dynamo”. Wszystkie z nich. Na tym wyczyny czystych napastnik Spartaka kończą jak kończą się i sami nominalne przodu.
Polecamy: kliknij oraz bukmachera kliknij i popularna firme kliknij