NFL Talkboard a Pick Six: Lions down šéfov, a Dalton k streľbe Bengals

Dôležité je, že keď sme tieto prechmatov stalo, sme prach seba dole a ďalej.Preto nebudeme hovoriť o tom, čo sa stalo minulý týždeň, o tom nikto predpovedal všetkých šesť hier správne, alebo ako vy skutočne potrebné zázrak Washington comeback, aby nedošlo k úplnej vymytiu.

Namiesto toho, poďme dať všetky tie škaredosti za nami a presadzovať tento týždeň games.Kansas City Chiefs @ Detroit Lions (nedeľa 09:30 ET / 14:30 GMT)

Madness vystúpi naživo na poli pred výkop vo Wembley, ktorý sa zdá vhodnejší pre tento hra medzi jedným tímom, ktorý prišiel odnikiaľ poraziť Pittsburgh minulý týždeň, a druhý, ktorý sa rozhodol najlepší čas prepracovať svoj útok trénujúcich personál bol len pár hodín pred tým, než boli naplánované na palube tím letu do Londýna.

V tomto kontexte, mám pocit, že by som mal k sebe Kansas City – najmä potom, čo Charcandrick West proti Pittsburghu ukázal, že môže byť schopný vyzdvihnúť niektoré z Jamaal Karlovej rezervou po všetkom.A napriek tomu som sa ocitol opieral Detroitu cestu. Možno je to preto, že je ľahké si predstaviť, Calvin Johnson, Zlatý Tate a Eric Ebrona robiť sena proti Chiefs ‘brutálnej sekundárne alebo možno som jednoducho nemôže prinútiť vsádzať proti chlapíka menom Jim Bob Cooter.

< p> Aj s zúčtovanie medzi neporazený tímov prísť v nedeľu večer, to je matchup, že som najviac nadšený v týždni osem. Steelers sa darilo lepšie, než som čakal, že na to Ben Roethlisberger jeho neprítomnosti, ale on sa vráti práve včas pre hru, ktorá môže ísť dlhú cestu, kto vyhrá AFC sever.Pittsburgh by bol iba jedným z prvých zápasov s víťazstvom v nedeľu, ale táto medzera sa zdvojnásobila porážkou.

Roethlisberger je 16-6 vo svojej kariére proti Cincinnati, a zatiaľ čo Bengals vyložili niekoľko dosť zlých tímov v tomto rozpätí, on tiež zametol ich minulú sezónu – keď zlyhanie tak by znamenalo rozdávanie Ich rozdelenie. Najmä Antonio Brown má v týchto hrách históriu a minulý týždeň preukázal, že počas svojej neprítomnosti nebol zhromaždený žiadna hrdza.

Ale tieto Bengals vyzerajú byť vyrezané z inej látky, dokonca aj tie, ktoré sme videli v roku 2014.Tento tím bol dosť dobré ísť do Seattlu a vyhrať, a tiež odíde bye týždeň.

Cincinnati bude musieť Andy Dalton byť hráč, ktorý hodil 14 pristátie a len dva výbery cez šesť hier v tejto sezóne, skôr než ten, ktorého kariéra passer hodnotenie proti Pittsburghu spočíva v mizerných 79,2. Ale s Steelers ‘už prehnutý sekundárny potenciálne stráca William Gay k zraneniu ramena, verím, že môže žiť až do týchto nádejí.

Ako sa obri vyhrali štyri hry?Jedná sa o tím, ktorý nespustí loptu dobre (95.6 yardov na hru, poradie je 25th v NFL) len robí priemernú prácu presunutiu vzduchu (247,9 yardov na zápas, 14.), nemožno ponáhľať passer (deväť vrecia , 31.) a všeobecne nespomaľuje proti priestupkov u všetkých (410,3 celkom yardov na hru zvieratá povolené, 30.).

Jediná vec, New York urobil dôsledne dobre, je vyhrať bitky z obratu, vedie liga s plus deväť diferenciálu.Ale koľko z toho je naozaj až na obrami kvalít, a koľko má čo do činenia s čelí také quarterbacks v Matt Cassel a Bad Kirk Cousins ​​(samostatné a nesúvisiace entity, sa ti to? ‘Kirk Cousins)?

Drew Brees nebola vyvolaná viac ako jeden odpočúvania v nejakej hre v tejto sezóne, a potom vratký štarte začalo vyzerať pohodlnejšie so zbraňami, ktoré má k dispozícii v New Orleans po Jimmy Graham éry. Hodiť v tom, že táto hra je u Superdome, a že Mark Ingram práve publikoval svoj prvý 100-yard ponáhľať hry v sezóne, a vidím, prečo Svätí cítiť optimistická.

V prípade, že Giants “víťazný rekord cíti ťažko zdôvodniteľné, potom tak robia Baltimoreova slide na 1-6.Porážky prišli o iba osem bodov do Arizony, šesť do Denveru, päť do San Franciska, štyri každého k Cincinnati a Oakland a tri do Clevelandu. Viac ako raz havrany mal šancu zachrániť tieto hry vnútri umierajúcich sekundách, len aby sa obrátili loptu cez v koncovej zóne.

Nabíjačky mali nejaké vlások ich vlastné, ale oni boli 30-6 dole v polčase proti Clevelande minulú nedeľu a obsluhovaný ľuďmi Vikingami v troch týždni.Philip Rivers ‘dva výbery boli nákladné, ale nie tak ničivé ako celkovú krehkosť o obranu, ktorá dáva viac ako 28 bodov na zápas.

Zranenia majú hit San Diego tvrdý, a pritom to pomohlo dostať Linebacker Tourek Williams a rohový Craig Mager späť v praxi tento týždeň, ani jeden z týchto dvoch niesť toľko hodnotu ako pochybné Eric Weddle, Manti te ‘ o a Denzel Perryman na obranu, alebo dokonca Orlando Franklin a Antonio Gates na druhej strane hracej doby.

Práve keď Houston myslel, že pohádali strata pre delfíny nemohlo byť horšie, Arian Foster odtrhol Achilles. Rovnako ako on bol vzatý z poľa, čo malá nádej, Houston mal z zachrániť niečo z toho posledné bieda sezóny išiel s ním.Áno, Texans sú stále len jednu hru z prvého miesta v odporné AFC juhu, ale ani JJ Watt a DeAndre Hopkins môže vyliečiť všetko, čo trápi túto tento tím.

Aspoň pre tento týždeň, aj keď majú šancu proti podobne chatrnom Titanov, pre koho Marcus Mariotovi vrátilo k praxi v stredu. Zatiaľ nie je jasné, či to je dosť ďaleko vo svojom zotavenie zo zranenia kolena hrať v nedeľu. Ak tomu tak nie je, potom Tennessee bude opäť dať ich vieru v Zach Mettenberger, quarterback, ktorý stratil všetky sedem jeho kariéry začína.

Je to trápne výzva pre mňa, pretože nemám ten luxus čakanie, ako quarterback situácia Tennessee hrá von.Z dôvodu, že by som sa nemohol vrátiť, ak sa bude hrať Mettenberger, budem musieť vziať domáci tím.

Takže tu sme. Dva neporaziteľné tímy a napriek tomu dve veľmi odlišné situácie, keď sa Aaron Rodgers dostal do popredia svojej kariéry (aj keď musel pracovať o niečo ťažšie kvôli zraneniam v prijímači v tejto sezóne) a Peyton Manning, no nie.


Mnohí sa snažili porovnať s Johnom Elweom, ktorý vyhral dva Super Bowls v Denveri po tom, čo jeho osobná úloha v trestnom čine bola znížená.Ale ďaleko menej lichotivé vedľa seba bol predložený profesionálne futbalové Talk Mike Florio -., Ktorí tento týždeň poukázal na to, že Manninga čísla v tejto sezóne vyzerať nebezpečne podobné Tim Tebow je v roku 2011, len bez užitočných ponáhľajúcich yardov

Kým je pravda, že Manning nemusí byť skvelé, keby Broncos ‘obrana pokračuje prvé miesto v lige v kľúčových kategóriách – od vriec (26), aby yardov povolených (281,3), mohli by sme poznamenať, že iba jeden zo šiestich tímov, ktoré doteraz porazený drží víťaznú rekord.A zatiaľ čo oni aj Packers sú odíde bye, Green Bay mohli mať prospech viac-udelení likes Eddie Lacy, Randall Cobb, dávania Adams a BJ Raji čas, aby aspoň čiastočne zotaviť z ich rôznych zranení.

http://stavky-clic.com