Má to dráma, taktiky a škandál – tak prečo by nemal fúzy rastúce byť športom?

Šport Anglicko vlastnú modus operandi je “pomôcť národu, aby sa viac fyzicky aktívny”, ako je stanovené v Európskej športovej charty EÚ, ktorá tiež odkazuje na duševnej pohody, formujú sociálne väzby a úroveň hospodárskej súťaže ako faktorov v hlásaní akýkoľvek prenasledovanie plnohodnotnú šport.Anglická Bridge únie, ktorý stratil finančné prostriedky a príležitosti súťažiť na medzinárodnej úrovni, mať pocit, že tri zo štyroch nie je zlá – najmä vzhľadom na to, že raft hraničných hier vykonať rez: šípky, holuby íl, záchranné a jogu všetky majú športový status.World fúzy a fúzy majstrovstvá – v obrázky viac

Existuje nepreberné množstvo ďalších faktorov – tradícia, osobné preferencie a starých dobrých snobstva – čo rám naše individuálne vnímanie športu. Má obrovskú popularitu udalosť je – 50.000 ľudí sa zúčastnilo minuloročnej majstrovstvá sveta šípky, so štyrmi miliónmi sledoval doma – prepísať nedostatok fyzickej námahe?Aký veľký faktor je účasť, ak nie je pravdepodobné, že niekedy dosiahnuť pay-per-view statusom, že Spojené kráľovstvo je najhranejšie športy – plávanie, beh, badminton, misy a rybárske všetky hodnosti vnútri top 20?

Je pravda, že tam môže byť žiadny súbor definície – len obálka, ktorá sa vyduje s radom názorov. Dovoľte mi, aby som ju tlačiť k zlomovému bodu potom, s mojou výzvu, aby prijali rast fúzy ako bona fide športu. Koniec koncov, to má svoje majstrovstvá sveta.

The World Fúzy a fúzy majstrovstvá začala v roku 2001, a to pogonophilic jamboree urazil od Aljašky do East Sussex, v uplynulých rokoch, pristátie u Leogang, Rakúsko tento rok [Než som sa ísť ďalej, súhlasím, že zatiaľ čo rast fúzov môže byť fyzická aktivita na technickej úrovni, mnohí z vás môže posmievať predstave, že držanie fúzy rovná atletické zručnosti.


Kontrapunktom – kde je športová úsilie v José Mourinho opakovane útočia Arsène Wenger? Kde je ten pot a tlak na prenos termíne deň (na rozdiel od o Jim White tvári)? V modernej dobe, je to nevyhnutné doplnky, rovnako ako atletický úspech, že riadiť šport dopredu. Facebook Twitter Pinterest folikulárnej legenda Aarne Bielefeldt – rozlišovacie z ľubovoľného uhla.Fotografie: Niall McVeigh

Názov vašej športovej SideShow voľby, a zistíte, že tu – od rozšírených obvinenia z veľkých rozhodnutie ísť cestou ťažkými váhami, s pevnou linkou na podvádzanie – neexistuje žiadny rastový hormón testuje ešte, ale veľa kategórií nedovoľujú použitie produktov a umieranie fúzov je prísne zakázané.Cynický z vás by sa mohlo zdať, že ak môžete podvádzať na to, že je to pravdepodobne šport -. O čom svedčí nedávne škandály v kalnej, lukratívne svete elektronických hier

Staging hrá svoju úlohu aj – na 350 pretekárov sú rozdelené do podkategórií, čo je logickou voľbou s ohľadom na rôznorodosť na výstave, ale tiež vytvára príliv a odliv riadenia, ako staviame z kategórií výklenku (Garibaldi fúzy, niekto?) a morálne pochybný (ďalej len, čínsky ‘ koleso je nízky bod) na freestyle fúzov a fúzov kolesách – veľmi veľa modrá stuha udalosti.

Nejde len o vytvorenie pocitu divadla – rôzne žánre ponúkajú príležitosti pre nováčikov, ako som ja, vštepovať zmysel pre vytvorenie rovnakých podmienok z úvodných okamihov, kedy sú všetci účastníci povolaný do…skutočné hranie terénu, hneď vedľa hlavného stanu.Pocit rovnosti je krátkodobý, pretože jeden rozruší American škvrny folikulárnej legenda Arnie Bielefeld a výkriky: “To je neuveriteľné!” Každý šport má svoje hviezdy, a fúzy rast nie je žiadnou výnimkou

Máme štekot. davy, sporné rozhodnutie, a zistíme, ako deň rozvíja, správu, ktorý ich oboch voľnobehu a nekompetentní. No major turnaj by nebola úplná bez niekoľkých ďalších zásadných prírastkov – kusom národnej hrdosti a divoké, rozvíjajúce sa súperenie.Tu v Leogang, ako na oficiálnych stránkach prehlasuje, sme svedkami definujúce okamih v análoch udalosti, s mladými, drzý Američanov, vyzdobil v motorkárske bundy a motýliky, nakoniec zápasí víťazstvo od Nemcov, ktorí nešťastne prispôsobiť svoje kožené nohavice keď si uvedomí, že ich čas na vrchole je u konca. Tím USA si domov zlato v šiestich kategóriách, naplnenie cieľa stanoveného v dokumentárnej série chlp vojny dobyť svet fúzov.

Som súčasťou malého britského kontingentu, produkovať nevalnej výsledky v pravý národné tradície, v regióne, ktorý má svoj vlastný eklektický športové povesť.Je to vhodné nastavenia pre striedanie stráží, s stredovekej radnice šmýka lesklými lyžiarskych stredísk v oblasti, tak zaujatí alpských prenasledovania, že aj mierne stredná škola, ktorá slúži ako miesto konania má moderný horolezecká stena vychádzajúce z predsiene , Treba povedať, že žiadny z 350 súťažiacich, bez ohľadu na to, ako opitý, neprejavil záujem o zmenu mierky.

To mi pripadá, že zatiaľ čo horské cyklistov, lyžiari a horolezci si svoje vonkajšie vec v blízkosti, a jediný potenie v hale zakončuje svetlíky sa otvárajú na nezvyčajne horúci deň, tie vnútri konania sa stretávajú ako mnohí z kritérií EÚ ako tí vonku.Keď to na mňa príde rad, aby sa na pódium, na jednom konci kavernózneho hlavnej sály, je to pocit, ako keď som súčasťou niečoho – a tým, že robí niečo viac, než stojí stále ako skupina sudcov prehliadnuť môj tvár, som dosiahnuť slušné skóre v medzinárodnom turnaji. Aj môže byť mierne zdobiť, ale jeho viac ako mnoho oveľa jemnejšie športovci podarilo. Facebook Twitter Pinterest Sudcovia dodávať svoje verdikty. Fotografie: Niall McVeigh

Nakoniec, okrem nervové, fúzy, točiť súťažiacemu ďalší v rade za sebou, nikto sa zdá zúfalo obavy o výsledku; aj tí, ktorí dali značné úsilie na ich tváre oblečenia môžete smiať off úzky porážku.Divákov a jazdcov – lebo sú veľmi jeden – sú tu pre vlastné zábavu; ďalšie kritériá, na ktorých športové zozname zaškrtnuté. Madison Rowley, víťazom neoficiálne turnaj v Portlande v minulom roku, bola ponúknutá voľného letu zúčastniť tu. Pýtam sa, či má nejaké pre-herné nervy, a on len pokrčí plecami.

“Som tu len mať dobrý čas,” hovorí mi v malátny tón, než Breezing off s jeho sloní fúzy v závese. Rowley sa spatří slová pripomínajú tie z veľkých Pierre de Coubertin, zakladateľ moderných olympijských hier, ktorý skvele vyhlasoval, že víťazstvo nie je tá najdôležitejšia vec – je to zúčastniť sa, že sa počíta.Rowley pokračuje k triumfu vo freestyle bradou kategórie, ktoré odrážajú americký twist na tej zásady; víťazstvo nie je tá najdôležitejšia vec; je to jediná vec,

rokoch praxe taktike, národná hrdosť, dráma a zábavy boli všetci prítomní v tomto pokojnom kúte Rakúska. kedy veľa športov prežiť a prosperovať na telenovely, ktoré ich obklopujú, má nedostatok telesnosti na výstave znižujú pocit okuliarové jednej iota?Či mostík alebo fúzy rastú, v modernom svete, existuje nespočetné množstvo spôsobov, že šport môže byť šport, bez ohľadu na sily, ktoré by sa povedať.

Len sa snažím rozprávať mladého chlapca z Wiltshire, ktorý sa vzdal holenie jeden deň a robil to celú cestu až do predbežnej semifinále na majstrovstvách sveta, že nie je pravda, športovec. Môžete tak urobiť pod čiarou, pretože ste čítal článok.

www.u-stavky.com/