John Gosden má Golden Horn pripravený k ponuke v Breeders ‘Cup cenu

Keeneland je malý, tesný okruh, a to aj podľa merítok mnohých amerických ihrísk, a budú predstavovať Breeders ‘Cup prvýkrát. Ktoré neodradilo významnú položku z európskych stajní, však, a zatiaľ čo útočiť strana je dole z 38 v minulom roku, bude zoznam obsahovať ďalšie dva víťaza English Classic okrem Zlatého rohu.

Gosden dominuje British Flat sezóne stal prvým trénerom vyhrať £ 5m v domácom sezóny a úspech Zlatý roh v $ 3m Turf by sa jeho cena peniaze zárobky do zahraničia okolo £ 4m.Víťazstvo by tiež nastaviť pečať na mimoriadnej sezóny Frankie Dettori, ktorého kariéra sa zdala byť na strmé zostupnej špirále pred tromi rokmi. “Golden Horn pracoval dnes ráno na dlhú trysku [Newmarket] a Frankie bol spokojný s ním,” povedal Gosden v stredu.

“V pláne je pre neho vyraziť v sobotu, všetko je dobre. Zastával jeho stav veľmi dobre.Položil váhu späť na to, čo bolo predtým, než oblúka päť dní po pretekoch.

“Má nejakú ústavu, a to je jediná vec, ktorá nám dáva nádej pretekanie to v závere roka s ním. “

Tancujúci statočný, vynikajúce Arc víťaz v roku 1986, je jedným z vynikajúcich európskych vyzývateľov, aby zlyhali v Turf za posledných 30 rokov, ale jeho porážka prišla v horúčave v Santa Anita v Kalifornii. Podmienky v Kentucky bude oveľa bližšie k európskemu jesene, zatiaľ čo Golden Horn bude top-hodnotené bežec na Turf strany nejakým spôsobom.

Golden Horn sa zdá istý, kto v rozpore-na v sobotu týždňa a je vysoko cenený u 4-7 s Coral a SkyBet pridať ďalšie víťazstvo na najvyššej úrovni, aby jeho záznam.Našiel je ďalší v stávkovanie na 4-1 a je 14-1 bar pár.

Je to tiež dlho kurzy-on, že bude európsky-cvičil víťaz v Mile, hoci veľký kontingentu znamená, že nájsť ten správny bude aj naďalej výzvou.Esoterique, skupina Jeden víťaz v Longchamp na Arc deň, má vedúce postavenie na trhu 7-2, ale robiť veriť (9-2), Testovacie čas (6-1), nepriechodné (10-1) a vlaňajšia víťazka Karakontie ( 14-1), to všetko je uvedené na formulár ísť zavrieť daný druh draw.

Mondialiste (16-1), ktorý bol Davida O’Meara prvý bežec v Severnej Amerike, keď on vzal Grade One Mile Woodbine , je tiež kandidátom na konci sezóny, ktorá začala s druhým miestom v Lincoln Handicap

Legatissimo je 5-4 šanca pre Filly and. Mare Turf, zatiaľ čo Gleneagles je najvyššia cena na 16-1 pre Classic na trhu na čele s americkým Faraón na 7-4.

American Pharoah začal sezónu v polovici marca a má sedem závodov v celý tento rok, ale Bob Baffert Colt tréner, v stredu uviedol, že cíti jeho kôň bude svieža a pripravený na $ 5 m Classic.

“kôň sám je orech, ktorý je Pharoah,” Baffert povedal v stredu. “Bol vydržať toľko, závodné, doprava, on jednoducho stále hlavu.

” Je to veľmi láskavý kôň.Každé ráno som ho váži a on to asi 1190lbs, že je chudý, stredné bojový stroj a nie je kôň, ktorý nesie žiadnu zvláštnu váhu. Po jeho porážke [at] Saratoga [koncom augusta] mu to trvalo asi 30 dní, pop späť hore, ale všimol som si, že keď som naozaj začať sa po ňom, keď sa darí na tom, že sa vyžíva v práci.

“myslím, že remíza je dôležitá, ale to je z ruky a nemôžem sa starať o veci, ako je to.Keď brána príde otvorené, je to ťažké preteky a idú tvrdo od samého začiatku, ale teraz som si istý, že som ho na tej úrovni, kde sa chystá spustiť veľký závod.


hlavným konkurentom amerického Faraón v stávkovom je päťročná kobyla Beholder, ktorý je vyškolený Dick Mandell a prichádza v klasickom po Grade One vyhráva na jej posledných troch štartoch.

Beholder je tiež držiteľom záznam v Cup praslici chovateľov proti klisnička a kobýl, ale aj cez stresujúce cestu do Kentucky, Mandell stále očakáva, že poslať jeho kobylu do hlavného turnaja.

“Včera ráno, prvý deň ráno po tom, čo sa dostala tu mala teplotu, “povedal Mandell. “Mala dopravné horúčky a myslím, že bola podaná dňa, pretože bola naozaj nervózna z letu.Keď som išiel ju z lietadla a trochu jasné, že močil na to, čo sa zdalo ako 20 minút a som si istý, že nemal močiť v lietadle.

“Je to skvele a jej teplota bola opravená samotný od včerajšieho rána, takže myslím, že sme späť k normálu. Ja som povedal, po celú dobu, že keď som si nemyslel, že bol na vrchole svojej hry, tak by som ísť na [o] praslici, ale mojím zámerom je ísť do Classic. “

www.stavky-home.com/