Američan Miller s nožem na krku

Aare. Miller je v prekérní situaci. Zatím selhal, ani v jedněch závodech se nepřiblížil k medaile. Když nechce zkopírovat Durynsku olympijskou hanbu, musí získat medaili, nejlépe zlatou. I proto, že před šampionátem prohlásil, že chce titul ve slalomu.

V disciplíně, ve které jsou pro katastrofální výpadky jeho šance mizivé.


Ve Světovém poháru ho klasifikovány v posledních 13 soutěžích v řadě a na MS se v jediné slalomové jízdě sám připravil o úspěch v superkombinaci, kdy po sjezdu vedl.

Pod tlakem i Rakušané

Kromě Millera je pod tlakem i hvězdný tým Rakušanů.Ti nemají po čtyřech soutěžích zlato.

Bet365-Okamžitý bonus Družstvo je slalomové silné, zejména Raich a Matt, bývalí mistři světa. Jejich rivaly by měly být tři Švédové v čele s kometou Byggmarkom, který vede Světový pohár.

“Nemyslím na to, že jsem favorit.Cítím se stejně jako před vítězstvími v Kitzbühelu, “prohlásil mladý Švéd, který vyhrál závod před MS, ale o dva dny ho v schladmingskej generálce zdolal Raich.

Bez Slováků

Na start se postaví i Slováci Heimschild, Babušiak a Lubellan, kteří si účast v 75-členném poli vybojovali v kvalifikaci.

v neděli se akci završí akcí, na níž se Slovensko pro slabý výkonnostní koeficient nezúčastní, a před kterou si ambice dělají všichni ostatní. Ať už seveřané s jednou megahvězdou (Švédka Pärsonová, Nor Svindal), tradičně silné a vyrovnané alpské družstva Rakouska, Švýcarska, Itálie, Francie, nebo nevyzpytatelné zámořské kolektivy.Po jednom zástupci z každé herní účet bet-at-home země startuje v super-G a ve slalomu.

Program MS na víkend

DNES: 10.00 / 13.00 – slalom mužů: start 615 m n. m., cíl 396, převýšení 219, maximální sklon svahu 48 procent, délka tratě 740 m.

ZÍTRA: týmová soutěž (10.00 super-G, 13.00 slalom): super-G: start 812 m n. m., cíl 396, převýšení 590, maximální

sklon svahu 69 procent, délka tratě 1308 m, průměrná rychlost cca 85 km / h. Slalom: start 615 m n. m., cíl 396, převýšení 219, maximální sklon svahu 48 procent, délka tratě 740 m.

(tasr, já)

Bet365-Registrace zdarma