Alex Hales’ forma strach jako Anglie připravit na jihoafrickém pobřeží test

Nicméně, pokud se Anglie strana pocit vůbec zastrašil na úkol před sebou – proti týmu No1 test na světě – analytici prostě může hodit trochu historie, což naznačuje, že v Anglii mají tendenci dělat dobře v Durbanu. Oni hráli 15 Zkoušky tam a jednou ztratil, a to bylo v roce 1928.

Byli vítězný pětkrát, z nichž poslední byla v roce 2009, kdy zvítězil na směny, co kapitán Andrew Strauss pak popsal jako nejlepší výkon, kterého viděl jakýmkoliv týmem Anglie na tour.The Spin | Návrat nadčasové testy | Andy Bull Více

V post-éry apartheidu v Anglii hráli čtyři testy na Kingsmead, který hnízdí v centru města a je méně než půl míle od oceánu.V roce 1995 pršelo tak silně, že místní obyvatelé bylo doporučeno, aby přesunout dobytek do vyšších poloh; v roce 1999, Nasser Hussain pršelo na přehlídce, vstřelil 146 z 463 míčků před Gary Kirsten pálkoval ještě déle 275 uložit hru. V roce 2004 Anglie byli zachráněni tři levák centurionů ve druhé směně, Marcus Trescothick, Graham Thorpe a Strausse. A naposledy tam byl dokonalý vítězství s Graeme Swann zachycení devět branek v zápase.

V tom je důkaz, že Jihoafrická republika boj proti Anglii v Durbanu.Kingsmead neposkytuje paciest hřiště v Jižní Africe – to pocta patří k Wanderers v Johannesburg -., Ale s nádechem moře pražec a vítr správným směrem míček houpačka vychytrale

Nicméně, když slunce vyjde a šťávy hřišti zmizí nadhazovači může dřít hodiny na konci, jak o tom svědčí Norman Gordon, jihoafrické rychlý nadhazovač v roce 1939 (1 pro 174 ve druhé směně), Phil Tufnell (0 pro 117 v roce 1999 ), Nicky Boje (1 na 163 v roce 2004) a Makhaya Ntini (0 pro 114 v jeho posledním testu v roce 2009).

nadhazovači obou stranách měli lépe oslavit Vánoce diskrétně.Jestliže míč začne pohybovat ve vzduchu, nebo mimo hřiště, musí chytit Bet365 poker bonus svou šanci, protože tyto podmínky jsou nepravděpodobné, že by trvat po celou hru. Možná, že míč se odchýlila častěji v poslední době, nebo možná pálkaři opustili myšlenku na 10 hodin bdění. Žádný z posledních osmi testů v Durbanu byly vypracovány.

Trevor Bayliss bude, není pochyb o tom, studovat důkazy, ale jen zřídka se zdá být velmi trápí cokoliv. A přesto bude mít určitě větší obavy o tom, kdo se chystá skóre běhy spíše než brát branky pro Anglii.

Tempo útok byl posílen Steven Finn.On byl vítán do Afriky s nadšením všichni členové družstva, ale Chris Jordan a Mark Footitt musí si uvědomili, že Finn příchod výrazně snižuje pravděpodobnost jejich mající roli v seriálu, když každý zůstane fit. Po anglické lavičce v Kingsmead tam bude ne méně než třemi rychlými nadhazovači.

Hloubka odpalování není tak zřejmý.


Z top sedmi až Alastair Cook hraje test v Jižní Africe – trefil století v Durbanu naposledy. To ukazuje dvě věci: jak sporadicky England turné zde v porovnání s ostatními, více lukrativních částech kriketové světa a jak relativně nezralý je aktuální Anglie lineup.Joe Root, ve zralém věku 24 let, je Cook je vice-kapitán a Bet365-Klikni pro svůj bonus jeho jedinou odpalování bankéř. Ze zbytku jen průměry Gary Ballance více než 32 v testovacím kriketu a že v žádném případě není jisté, že bude vybrán do prvního testu.

Je to tak trochu podivín, že Anglie bude mít tři rychlé nadhazovači na Durban, ale jen jeden pálkař na lavičce. Tři z Alex Hales, Nick Compton, James Taylor a Ballance bude hrát společně s Jonny Bairstow, který má stále branka ve třech ze svých 20 testů.

Hales je téměř zaručena jeho místo v prvním testovacím týmem [Víme, že je záměrem, ale stále existuje ošklivý scénář, který zahrnuje dvě poruchy v další hře v Pietermaritzburg, které by mohly vést ke změně srdce.

Je to asi lepší pro Hales vstřelit osm tři míče spíše než 42 míčky Vzal ve druhé směně v Potchefstroom. Nechce, aby příliš mnoho důkazů, že jsou z formy. Otvírák je prorostlé hráč, který může být eufemismus pro někoho, kdo je odpovědný v dlouhodobém horizontu selhání při nedostatku jeho důvěra.

Taylor opět dojem letos v zimě.Ten prokázal ocelový temperament, stejně jako schopnost oběhy proti odstředivek na nízkou skákací tratí v SAE a to by také být překvapením, kdyby byl pálkař vynechána.

Z technického hlediska je problém, který tváře mu je nyní poněkud odlišná se míč odrazí strměji v Jižní Africe, zejména pokud Morne Morkel je bowling. Z tohoto důvodu Anglie bude zdráhat pálce Taylor vyšší než No5. Málokdy pálky vyšší než čtyři na Nottinghamshire a bude existovat důvod.

Zavedení nejlepší odpalování lineup bude zaujmout selektory více než cokoli jiného.Bylo by překvapivé, kdyby se pálkaři ne všichni si hru ze čtyř testů, které budou přísný vyšetření regenerace Anglie. Udělají dobře kreslit sérii.

Bet365-Podrobnosti